GLEBA :: 04.12.2005 :: 14:00
Witam!

Dawno nie pisalam, ale podejzewam, ze zaspy sniezne, ktore leza na ulicach, nie pozwolily mi dotrzec do dziadka...

No wiec tak...wlasnie wrocilam z turne po stacjach benzynowych Polski i nie tylko heh ale tak na serio wczoraj [nie czekaj...przedwczoraj] bylam w Berlinie. Bylo zajebiscie ale za duzo Polakow na ulicach sie szlaja. Moze nie bede sie rozpisywac, co sobie kupilam [w sumie to napisze: gume do zucia, dwa batoniki, cos na styl pizzy na obiad i herbate :] ale najwieksza atrakcja byla akcja w stylu "gdzie jest Nemo?". Warsicka, jakas tam laska i jej cudna coreczka zgubily sie i trzeba bylo ich szukac... :/ no comment...

Generalnie zygam jush Tokio Hotel...trzeba Werze powiedziec, ze ta jej kuzynka to sie nadaje na leczenie kliniczne...Dluzsza relacje zdam pozniej bo mi sie teraz nie chce pisac.

Gackt wydal 70€ na mangi.... o_O [zinterpretujcie sobie sami kazdy jak kto chce...]

Dobra ja spadam bo zaraz mi galy wyplyna na klawiature, tak dlugo jush w necie siedze...GLEBA
A.

P.S. Fajny szablon zrobilam, nie??
Komentuj(4)


GLEBA :: 08.12.2005 :: 15:14
Witam rodacy!

soft-naked-strawberry napisała:

"vitam Annn ;] napisałam kometa ale go nie dodało to jeszcze raz Widze, że podróżujesz... Berlin, Niemcy i te sprawy --> Tokio Hotel :-) co do nich masz? przecież tacy trendiii i cull chłopcy hehe a wokal ma kolczyk w języku tak jak Dodi i PozioMka PZDR"

PozioMka ty masz kolczyk w jezyku??? Tej...super!!! A bolało?? Bo ja tesh sie przymierzam ale na razie nie teraz bo mnie na serio starsi wydziedzicza... =P A co do Dody to ona przynajmniej ladnie z tym wyglada, a ten caly Bill czy jak mu tam...NIE lol

No ale wracajac do mnie - to powiem wam, ze ja wcale nie musze robic sobie zadnych testow na inteligencje, bo i tak bez tego wiem, ze jestem genialna! Dostalam sie do nastepnego etapu konkursu z Polaka, Niemca i Anglika [ma sie te zdolnosci do jezykow he he] Ale z drugiej strony...nie chce mi sie do nich przygotowywac... lol

No tak... 8.o3.2oo6 szykuje sie wypad do Areny...tylko jest jeden problem...to jest impeza zamknieta, a jak dzwonie to tych fagasow z Areny zeby mi powiedzieli kto organizuje to cale swieto, to mnie z kwitkiem odsylaja. Chyba bede musiala sie pofatygowac...a tak mi sie tylka nie chce ruszyc =P

OK - koncze bo jush mi sie nie chce pisac
GLEBA
A.
Komentuj(4)


GLEBA :: 12.12.2005 :: 11:27
Rodacy - nadchodze (znowu! =)

Generalnie siedze wlasnie na informatyce i z nudow pisze notke....nie mam za bardzo o czym nawijac, bo nic sie nie wydarzylo...Tej...ktory dzisiaj jest?? 12??!! Dzisiaj przyjezdza Kamyk!!!!!! Jupiiii!! Samolotem samolotem... [no comment] sorry ze ta notka troche taka malosprytna ale generalnie wiara mi sie patrzy na rece i nie wypada przeklinac....

Ostatnio zaobserwowalam, ze zdycham, wiedne i w dodatku usycham bez muzyki... ale to nie jest istotne..

Spadam bo jush nic ciekawego nie napisze, to lepiej zebym nic nie pisala [<--- no wlasnie o tym mowie :]

Gleba
A.
Komentuj(2)


GLEBA :: 16.12.2005 :: 13:25
2 bajki, 1 doda - znasz??

He he - znowu ja... Kamyczki sa wsrod nas, nawet takie, co sie z toba spotykaja ^^ tzn. - mam nadzieje...

Dzisiaj jakis dziad na mnie naskoczyl w autobusie, ze mam "usiasc kulturalnie"...powiedzialam - "spiepszaj dziadu!" i po sprawie, ale mnie tak wkurzyl, ze to koniec!

Ach no tak....znowu nie pisze nic wiecej...bo zanudzam. Jak cos madrego wymysle to napisze (to sobie troche poczekacie he he)
GLEBA
A.
Komentuj(1)


GLEBA :: 22.12.2005 :: 12:28
I znowu gnoj...a z drugiej strony radosc

No wiec tak - ostatnio nie pisalam, ale w sumie to nie widze sensu dlaszego produkowania sie, bo generalnie komentujecie tak duzo, jak nie wiem - z gory dzieki za wszystkie komy... o_O

Wigilia klasowa....sorry, ze to powiem, ale oprocz momentu dzielenia sie oplatkiem, to byla kompletna klapa. Chlopacy halasowali [ku**a jakie "h" ??? :], Doda sie czula wyraznie glupio, ich zachowaniem, i jeszcze to wszystko przy p.K. ...Masakra - byleby tylko wziac prezenty i do domu... ciekawe czy swieta u nich w domu wygladaja tak samo... o_O

A jak jush mowie o prezentach, to dostalam od Juhty najwspanialshy prezent, jaki kiedykolwiek ktos mi podarowal...dziekuje ci Jut - nie zapomne...

Dostalam tesh kartke od p.K....tzn. moi rodzice dostali, ale...i tak sie ciesze, ze mam chociaz kartke od osoby ktora bardzo, ale to bardzo lubie, a w dodatku daze ja ogromnym szacunkiem...az sie prawie poryczalam, skladajac zyczenia...buzka 4 U p.K. :*

Taaa...a tu dupa i ja prezentow dla niekogo nie mialam...troche mi glupio...no ale, w ogole tak jakos mi sie smutnawo zrobilo...Jush koncze, bo zanudzam
GLEBA
A.

P.S.Byle do srody do 15:00 :]
Komentuj(1)


GLEBA :: 28.12.2005 :: 14:35
Swieta, swieta i po swietach ^^

Obzarlam sie jak nie wiem, nie moge sie nawet sprzed kompa ruszyc, galy mi wyplywaja na klawiature od tego siedzenia w necie i ogolnie mowiac - dupa o_O

Wlasnie siedze w Browarze....jak zwykle przyjechalam za wczesnie... a co sie robi jak sie przyjedzie za wczesnie??? Idzie sie do e24 he he A za pol godzinki do CofeeHeven na spotkanie p.K. i z Jutem....parampampam - nareszcie cos ciekawego robie w te swieta ^^

Wczoraj skoncylam Orwella czytac....podzielic sie wrazeniami?? [nawet jakbyscie powiedzieli "nie", to i tak bym nawijala =P]
Tak wiec - ksiazka bardzo mi sie podobala ale skonczyla sie dupnie...przeciez on mial z tym calym Braterstwem obalic Wielkiego Brata i by wszyscy zyli dlugo i szczesliwie z 9 dzieci i po 3 malzenstwach - to nie...musieli go dorwac, wszycy co byli dobrzy, okazali sie byc zli i w koncu wzeli go przerobili tak, ze pokochal W.B.....o_O A teraz zaczelam czytac "Wladce Much" Gold...cos tam [zapowiada sie ciekawie he he]

Dobra dosyc tego srania o ksiazkach....jush nic wiecej nie napisze, o nie ma co [a i tak jush nudze...]

Potem zdam sprawozdanie ze spotkania z p.K. a teraz 3majcie sie
GLEBA
A.

P.S."Snem bylo zycie, dopuki ty, nie pojawieles sie wtedy w nim..." parampampam he he =)
Komentuj(4)


¤ lay by ann | (c) 2004 - 2006 ¤
¤ pic of doda the leadsinger of virgin ¤

linx aśśś misiaczek pauluś madziara pozioMek moja klasa forum WsH doda virgin joasia brodzik ling.pl web.de yahoo
archiv
2024
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2023
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2022
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2021
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2020
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2019
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2018
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2017
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2016
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2015
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2014
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2013
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2012
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2011
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2010
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2009
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2008
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2007
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2006
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2005
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2004
grudzień