neyann - komentarze


Witam!

Dawno nie pisalam, ale podejzewam, ze zaspy sniezne, ktore leza na ulicach, nie pozwolily mi dotrzec do dziadka...

No wiec tak...wlasnie wrocilam z turne po stacjach benzynowych Polski i nie tylko heh ale tak na serio wczoraj [nie czekaj...przedwczoraj] bylam w Berlinie. Bylo zajebiscie ale za duzo Polakow na ulicach sie szlaja. Moze nie bede sie rozpisywac, co sobie kupilam [w sumie to napisze: gume do zucia, dwa batoniki, cos na styl pizzy na obiad i herbate :] ale najwieksza atrakcja byla akcja w stylu "gdzie jest Nemo?". Warsicka, jakas tam laska i jej cudna coreczka zgubily sie i trzeba bylo ich szukac... :/ no comment...

Generalnie zygam jush Tokio Hotel...trzeba Werze powiedziec, ze ta jej kuzynka to sie nadaje na leczenie kliniczne...Dluzsza relacje zdam pozniej bo mi sie teraz nie chce pisac.

Gackt wydal 70€ na mangi.... o_O [zinterpretujcie sobie sami kazdy jak kto chce...]

Dobra ja spadam bo zaraz mi galy wyplyna na klawiature, tak dlugo jush w necie siedze...GLEBA
A.

P.S. Fajny szablon zrobilam, nie??

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
13.01.2006 :: 15:50 :: 213-238-97-241.adsl.inetia.pl

n.

brak mi słow.
07.12.2005 :: 15:29 :: host-81-190-189-241.kwidzyn.mm.pl

soft-naked-stra

vitam Annn ;] napisałam kometa ale go nie dodało to jeszcze raz Widze, że podróżujesz... Berlin, Niemcy i te sprawy --> Tokio Hotel :-) co do nich masz? przecież tacy trendiii i cull chłopcy hehe a wokal ma kolczyk w języku tak jak Dodi i PozioMka PZDR
04.12.2005 :: 17:42 :: dfq144.neoplus.adsl.tpnet.pl

jut

ej nieeee... napisalam taki dlugi koment a mi wkleilo tylko jedno zdanie!! :|
04.12.2005 :: 17:41 :: dfq144.neoplus.adsl.tpnet.pl

Juttt :D

no Tokio Hotel masakra
Talk.pl :: Wróć