neyann - komentarze


I znowu gnoj...a z drugiej strony radosc

No wiec tak - ostatnio nie pisalam, ale w sumie to nie widze sensu dlaszego produkowania sie, bo generalnie komentujecie tak duzo, jak nie wiem - z gory dzieki za wszystkie komy... o_O

Wigilia klasowa....sorry, ze to powiem, ale oprocz momentu dzielenia sie oplatkiem, to byla kompletna klapa. Chlopacy halasowali [ku**a jakie "h" ??? :], Doda sie czula wyraznie glupio, ich zachowaniem, i jeszcze to wszystko przy p.K. ...Masakra - byleby tylko wziac prezenty i do domu... ciekawe czy swieta u nich w domu wygladaja tak samo... o_O

A jak jush mowie o prezentach, to dostalam od Juhty najwspanialshy prezent, jaki kiedykolwiek ktos mi podarowal...dziekuje ci Jut - nie zapomne...

Dostalam tesh kartke od p.K....tzn. moi rodzice dostali, ale...i tak sie ciesze, ze mam chociaz kartke od osoby ktora bardzo, ale to bardzo lubie, a w dodatku daze ja ogromnym szacunkiem...az sie prawie poryczalam, skladajac zyczenia...buzka 4 U p.K. :*

Taaa...a tu dupa i ja prezentow dla niekogo nie mialam...troche mi glupio...no ale, w ogole tak jakos mi sie smutnawo zrobilo...Jush koncze, bo zanudzam
GLEBA
A.

P.S.Byle do srody do 15:00 :]

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
23.12.2005 :: 20:27 :: host-81-190-189-241.kwidzyn.mm.pl

PozioMek

Ann kochanie MAGICZNYCH ŚWIĄT ŻYCZĘ!!
stawiam sobie postanowienie noworoczne, iż będę tu wpdać i komentować duuuużo częściej. buziammm :*
Talk.pl :: Wróć