neyann - komentarze


Witam rodacy!

soft-naked-strawberry napisała:

"vitam Annn ;] napisałam kometa ale go nie dodało to jeszcze raz Widze, że podróżujesz... Berlin, Niemcy i te sprawy --> Tokio Hotel :-) co do nich masz? przecież tacy trendiii i cull chłopcy hehe a wokal ma kolczyk w języku tak jak Dodi i PozioMka PZDR"

PozioMka ty masz kolczyk w jezyku??? Tej...super!!! A bolało?? Bo ja tesh sie przymierzam ale na razie nie teraz bo mnie na serio starsi wydziedzicza... =P A co do Dody to ona przynajmniej ladnie z tym wyglada, a ten caly Bill czy jak mu tam...NIE lol

No ale wracajac do mnie - to powiem wam, ze ja wcale nie musze robic sobie zadnych testow na inteligencje, bo i tak bez tego wiem, ze jestem genialna! Dostalam sie do nastepnego etapu konkursu z Polaka, Niemca i Anglika [ma sie te zdolnosci do jezykow he he] Ale z drugiej strony...nie chce mi sie do nich przygotowywac... lol

No tak... 8.o3.2oo6 szykuje sie wypad do Areny...tylko jest jeden problem...to jest impeza zamknieta, a jak dzwonie to tych fagasow z Areny zeby mi powiedzieli kto organizuje to cale swieto, to mnie z kwitkiem odsylaja. Chyba bede musiala sie pofatygowac...a tak mi sie tylka nie chce ruszyc =P

OK - koncze bo jush mi sie nie chce pisac
GLEBA
A.

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
26.12.2005 :: 17:54 :: host-81-190-189-241.kwidzyn.mm.pl

PozioMka

ooo szybkosprytna PozioMeczka zauważyła dopiero tą notke. mrrr ale jestem intelignetna - także uważam, iż testy na iq były by w moim przypadku zupełnie nie na miejscu. Bo po co? No tak kolczyk mam, bolało bardzo ale czego się nie robi żeby spełnić marzenia A co do rodziców to.. jak by to powiedzieć... niech się turlają
09.12.2005 :: 16:34 :: c30-172.icpnet.pl

wiem... ja zawsze mieszam takie wiesz... hobby!
08.12.2005 :: 17:21 :: djt91.neoplus.adsl.tpnet.pl

ann

ale namieszalas... lol
08.12.2005 :: 16:56 :: c30-172.icpnet.pl

asia

z jakiego konkursu z anglika? moze ass tez sie dostał
kolczyk w jezykuu? ja bym tam sobie znie zrobiła.... jakos tak nie wiem boje sie i mi sie niepodoba.... ale jak ann sobie zrobi to bedzie fajnie bo ass nic do kolczykow w jezyku nie ma tylko by sobie nie zrobiła
Talk.pl :: Wróć