GLEBA :: 25.08.2005 :: 13:26
Witam ludziki kochane!!!

Przepraszam, ze tak dlugo nie pisalam, ale chyba serwer portalu talk.pl siadl i nie moglam w ogole wejsc na bloga...a moze to cos z moim kompem jest nie tak...hmmm =| ale jush jest ok i mam nadzieje, ze tak zostanie =) A wiec, u mnie wszystko po staremu - nareszcie spotkalam sie z Talkiem!!!! No i Sylwus byl u mnie w Poznaniu ^^ Ach...tesknie za Dania i Tobim ;( buuuu - ja chce do Dani!!!!! Mann, mann, mann =| A jush za tydzien szkola!!! Scheiße!!! ^^ No tak - a Andrzej sie w ogole nie odzywa =| Cos tam kiedys do niego na gg zagadalam, i myslalam ze chociaz pozniej odpisze a tu nic - nothing =| Dania - wysylam do Ciebie list w poniedzialek!!!! Ok - ja spadam ^^ 3majcie sie - papa

@@@@@@@@@@

Hello my ppl!!!
Sorry that I haven't wrote for such a long time but I guess that server of the host site talk.pl was broken...or just my computer is stiupid =| but now everything is ok ^^ I'm fine and everything is like always (wchih means - nothing special is going on ^^) I have finaly met Talek last week!!! and Sylwek was in Poznan!!!! Ach - I miss Dania and Tobi!!!! ;( buuuu - I want Dania!!!! Mann, mann, mann =| And next week I start my school =| Scheiße!!! ^^ tja - Andrzej seems to be really into his work, does't give a sign of life =( Dania - I'll send a letter to U next Monday!!! ok - I g2g ^^ Take care and see ya next time =) bye
Komentuj(2)


GLEBA :: 28.08.2005 :: 20:57
Witam kochani!

Ostatnio duzo myslalam nad tym, co nabardziej liczy sie w zyciu...i doszlam do wniosku, ze nie mozna sie przejmowac tym, co inni mowia o Tobie. Postanowilam tez mowic wszystko prosto z mostu, niczego nie ukrywac. Jestem swiadoma tego, ze przez to strace ludzi, ktorzy do tej pory byli przydzieleni do grupy o nazwie "moji przyjaciele", ale wiecie co? To wlasnie bedzie test, ktory pokarze, kto tak naprawde jest moim przyjacielem. A ze ktos poczuje sie gleboko urazony, to mnie jush to nie obchodzi - wszyscy ludzie ktorych kocham i na ktorych mi zalezy znaja prawde i wiedza jak jest i to mi wystarczy. No to tyle rozwazan na dzisiaj =)

Poza tym nic sie nie dzieje w moim dosyc monotonnym zyciu =) W czwartek jush do szkolki [jak sobie pomysle, to az mi sie zwraca moj ostatni posilek hi hi =] Wczoraj mi sie snilo, ze bylam w Londynie, siedzialam w lawce jakiejs angielskiej szkoly - ja w mundurku [!] w ktorego sklad wchodzila spodniczka [!!!!!!!!] no ale coz, to nie jest nawazniejsze z mojego opowiadania...no wiec siedze sobie i sobie siedze, nagle drzwi sie otwieraja a tu.....tatatatamtataaaaam......Kamyk!!!!! :P Jak widac schizy to mam nie male ale wiecie - koniec wakacji, mam nadzieje, ze wybaczycie =)

Wiecei co...'zaczelam odchudzac się psychicznie (wyeliminowalam mysli typu SNIKEEEEERS!!!!!)wogole jakos dochodze do siebie - np. mam wszystko w dup**' ^^ nie ale tak serio (ja na serio...prosze was... hi hi) to doszlam do wniosku ze jestem najpiekniejsza na swiecie (no dobra, moze kilka innych lasek dorownuje mi uroda ^^ np. Dania) i nie musze sie odchudzac tylko dla tego ze mnie moj cudny nie chce...ludzie - coraz czesciej popadam w samozachwyt!!! =P

Jak widzicie, szablon sie zrobil troche nudny, wiec coraz intensywniej mysle nad zmiana wygladu mojego pamietnika =)

No to koncze, bo jeszcze to musze przetlumaszyc na angielski ^^
trzymajcie sie - wasza na zawsze .::ann::. GLEBA

P.S. Z gory sorry za bledy zarowno w polskim jak i (szczegolnie) w Angielskim texscie, ale wiecie - nie jestem dzisaj do konca trzezwa ^^ hi hi papa

@@@@@@@@@@@

Hey U all!

Lately I thought a lot about myself, what’s important in my life etc. and I found out that U can’t care about what other ppl say about U. I decided to say everything straight out what I think about other ppl. I know that I’ll lost a lot of ppl who I used to called “friends” but U know what??? It’s gonna be a big quiz which will show who’s my true friend. And if someone will feel offend – I don’t care. Everyone who I love and who I care abort know me and it will do =) Ok – it’s end of my confessions =)

Beside nothing special is going on =) On Thursday my school year begins [when I think about it I feel like I’m gonna through up hi hi =) Yesterday I dreamed that I was in London, in some English school and I was wearing some school uniform [!] with skirt [!!!!!!!!!!!] - but it’s not the most important part of my story. So I’m sitting and the doors are opening and...tatatatamtataaaaam...Kamyk!!!! =P As U can see – I’m getting crazy, but U have to forgive me this...U know school begins shortly ^^


U know what??? ‘I started to diet myself but in psychical way (I stopped think about things like SNIKEEEEERS!!!!!) Generally I’m getting better – 4 ex. I don’t give a damm at all ^^ no but seriously (I serious....c’mon....hi hi) I started to realize that I'm one of the coolest girls on the world (ok, maybe a few more girls are as cool as I am ^^ - ex. Dania =P) and I’m not gonna diet myself only because my lovely boy doesn’t luv me :)

As U can see the look of this webpage is getting boring so I’ll look for some other layout =)

Luv ya – peace&love always .::ann::. GLEBA!!!

P.S. Sorry that this translation looks like I would be beginner in English but I’m not really sobre this evening ^^ hi hi =P tschöö.. ^^
Komentuj(9)


¤ lay by ann | (c) 2004 - 2006 ¤
¤ pic of doda the leadsinger of virgin ¤

linx aśśś misiaczek pauluś madziara pozioMek moja klasa forum WsH doda virgin joasia brodzik ling.pl web.de yahoo
archiv
2024
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2023
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2022
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2021
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2020
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2019
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2018
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2017
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2016
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2015
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2014
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2013
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2012
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2011
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2010
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2009
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2008
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2007
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2006
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2005
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2004
grudzień