neyann - komentarze


Witam ludziki kochane!!!

Przepraszam, ze tak dlugo nie pisalam, ale chyba serwer portalu talk.pl siadl i nie moglam w ogole wejsc na bloga...a moze to cos z moim kompem jest nie tak...hmmm =| ale jush jest ok i mam nadzieje, ze tak zostanie =) A wiec, u mnie wszystko po staremu - nareszcie spotkalam sie z Talkiem!!!! No i Sylwus byl u mnie w Poznaniu ^^ Ach...tesknie za Dania i Tobim ;( buuuu - ja chce do Dani!!!!! Mann, mann, mann =| A jush za tydzien szkola!!! Scheiße!!! ^^ No tak - a Andrzej sie w ogole nie odzywa =| Cos tam kiedys do niego na gg zagadalam, i myslalam ze chociaz pozniej odpisze a tu nic - nothing =| Dania - wysylam do Ciebie list w poniedzialek!!!! Ok - ja spadam ^^ 3majcie sie - papa

@@@@@@@@@@

Hello my ppl!!!
Sorry that I haven't wrote for such a long time but I guess that server of the host site talk.pl was broken...or just my computer is stiupid =| but now everything is ok ^^ I'm fine and everything is like always (wchih means - nothing special is going on ^^) I have finaly met Talek last week!!! and Sylwek was in Poznan!!!! Ach - I miss Dania and Tobi!!!! ;( buuuu - I want Dania!!!! Mann, mann, mann =| And next week I start my school =| Scheiße!!! ^^ tja - Andrzej seems to be really into his work, does't give a sign of life =( Dania - I'll send a letter to U next Monday!!! ok - I g2g ^^ Take care and see ya next time =) bye

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
25.08.2005 :: 20:51 :: zu74.internetdsl.tpnet.pl

sylwek

nom ale fajnie jak sie spodkalismy ... ja ci zobaczylem to sie ucieszylem :]
25.08.2005 :: 15:31 :: c16-201.icpnet.pl

Mi tesh talk odmawial dostepu i wiem ze nie tylko mi, ale od jakiegos juz czasu jest ok ;D
mi tez plan SZKOŁA sie nie za bardzo podoba, ale przynajmniej sie spotkamy ;d
buziolee =*
Talk.pl :: Wróć