neyann - komentarze


Witam kochani!

Ostatnio duzo myslalam nad tym, co nabardziej liczy sie w zyciu...i doszlam do wniosku, ze nie mozna sie przejmowac tym, co inni mowia o Tobie. Postanowilam tez mowic wszystko prosto z mostu, niczego nie ukrywac. Jestem swiadoma tego, ze przez to strace ludzi, ktorzy do tej pory byli przydzieleni do grupy o nazwie "moji przyjaciele", ale wiecie co? To wlasnie bedzie test, ktory pokarze, kto tak naprawde jest moim przyjacielem. A ze ktos poczuje sie gleboko urazony, to mnie jush to nie obchodzi - wszyscy ludzie ktorych kocham i na ktorych mi zalezy znaja prawde i wiedza jak jest i to mi wystarczy. No to tyle rozwazan na dzisiaj =)

Poza tym nic sie nie dzieje w moim dosyc monotonnym zyciu =) W czwartek jush do szkolki [jak sobie pomysle, to az mi sie zwraca moj ostatni posilek hi hi =] Wczoraj mi sie snilo, ze bylam w Londynie, siedzialam w lawce jakiejs angielskiej szkoly - ja w mundurku [!] w ktorego sklad wchodzila spodniczka [!!!!!!!!] no ale coz, to nie jest nawazniejsze z mojego opowiadania...no wiec siedze sobie i sobie siedze, nagle drzwi sie otwieraja a tu.....tatatatamtataaaaam......Kamyk!!!!! :P Jak widac schizy to mam nie male ale wiecie - koniec wakacji, mam nadzieje, ze wybaczycie =)

Wiecei co...'zaczelam odchudzac się psychicznie (wyeliminowalam mysli typu SNIKEEEEERS!!!!!)wogole jakos dochodze do siebie - np. mam wszystko w dup**' ^^ nie ale tak serio (ja na serio...prosze was... hi hi) to doszlam do wniosku ze jestem najpiekniejsza na swiecie (no dobra, moze kilka innych lasek dorownuje mi uroda ^^ np. Dania) i nie musze sie odchudzac tylko dla tego ze mnie moj cudny nie chce...ludzie - coraz czesciej popadam w samozachwyt!!! =P

Jak widzicie, szablon sie zrobil troche nudny, wiec coraz intensywniej mysle nad zmiana wygladu mojego pamietnika =)

No to koncze, bo jeszcze to musze przetlumaszyc na angielski ^^
trzymajcie sie - wasza na zawsze .::ann::. GLEBA

P.S. Z gory sorry za bledy zarowno w polskim jak i (szczegolnie) w Angielskim texscie, ale wiecie - nie jestem dzisaj do konca trzezwa ^^ hi hi papa

@@@@@@@@@@@

Hey U all!

Lately I thought a lot about myself, what’s important in my life etc. and I found out that U can’t care about what other ppl say about U. I decided to say everything straight out what I think about other ppl. I know that I’ll lost a lot of ppl who I used to called “friends” but U know what??? It’s gonna be a big quiz which will show who’s my true friend. And if someone will feel offend – I don’t care. Everyone who I love and who I care abort know me and it will do =) Ok – it’s end of my confessions =)

Beside nothing special is going on =) On Thursday my school year begins [when I think about it I feel like I’m gonna through up hi hi =) Yesterday I dreamed that I was in London, in some English school and I was wearing some school uniform [!] with skirt [!!!!!!!!!!!] - but it’s not the most important part of my story. So I’m sitting and the doors are opening and...tatatatamtataaaaam...Kamyk!!!! =P As U can see – I’m getting crazy, but U have to forgive me this...U know school begins shortly ^^


U know what??? ‘I started to diet myself but in psychical way (I stopped think about things like SNIKEEEEERS!!!!!) Generally I’m getting better – 4 ex. I don’t give a damm at all ^^ no but seriously (I serious....c’mon....hi hi) I started to realize that I'm one of the coolest girls on the world (ok, maybe a few more girls are as cool as I am ^^ - ex. Dania =P) and I’m not gonna diet myself only because my lovely boy doesn’t luv me :)

As U can see the look of this webpage is getting boring so I’ll look for some other layout =)

Luv ya – peace&love always .::ann::. GLEBA!!!

P.S. Sorry that this translation looks like I would be beginner in English but I’m not really sobre this evening ^^ hi hi =P tschöö.. ^^

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
31.08.2005 :: 14:10 :: c20-224.icpnet.pl

Paulusia

Aniusiu kochana:* Wiesz, że ja także sobie postanowilam, że wszystko co mnie boli w drugim czlowieku odrazu mówie... Uważam, że to jest najlepszy sposób na zakończenie bezsensownych kłutni.
Śliczny szablonik i ogólnie cały blogasek:D
Pozdrawiam i buziaki :*
30.08.2005 :: 17:12 :: sq2.internetdsl.tpnet.pl

Emilka

Kogo nazwać
30.08.2005 :: 17:11 :: sq2.internetdsl.tpnet.pl

Emilka

Wiesz, ja tak mam od zawsze. Jestem niesamowicie bezpośrednia. I dlatego otaczają mnie ludzie, którzy są moimi prawdziwymi przyjaciółmi.
Ale nawiasem pisząć dziwaczny mam charakter. Trudno jest mnie zrozumieć. Mówię prosto z mostu to, co myślę, nie boję się krytyki... Ale te cechy są w życiu potrzebne!
Masz rację, tylko tak sprawdzisz, kogo nazwać
29.08.2005 :: 17:25 :: das197.neoplus.adsl.tpnet.pl

Madzia

Witam!
Widzę zmiany na Twoim blogu.Szablon pasuje do muzyczki.Klimacik bardzo wesoły.POdoba mi się.Oby tak dalej ;*
Cieszę się Aniu,że dochodzisz do siebie.Masz rację- trzeba byc sobą.Zgadzam się z tym,że lepiej mowić to co się myśli a nie ukrywac prawdę i uczucia.Jedynie może mówić coś łagodniej, by nie urazić drugiej osoby:*
Jetsem z Tobą ;*
28.08.2005 :: 22:19 :: dbw37.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ewcia

według mnie niewygląd jest ważny,tylko to co ma się w środku!!!a blog,jest bardzo fajny,i oczywiście moja kochana pioseneczka
28.08.2005 :: 22:18 :: c16-201.icpnet.pl

Tak myśle, ze (przynajmniej w pierwszej części notki) pisząc myślałaś o Agacie i o tym wszystkim...
Co do twojego snu... od razu myslałam ze bedzie o kamyku... no bo jak londyn to kamyk

A co do samozachwytu... to chyba dobshh... bo i mniej dolin

Buziak =*
28.08.2005 :: 22:16 :: ddq130.neoplus.adsl.tpnet.pl

juhta<loL>

boski blog notka fajna tak 3maj- nie przjmuj sie innymi !! niektorzy sa dziwni i robia dziwne rzeczy ale coz... nie od nas o zalezy boozia :*
28.08.2005 :: 22:15 :: zu74.internetdsl.tpnet.pl

sylwek

Nom mądre slowa ja tak samo postapilem (zeby muwic prosto z mostu) i stracilem kumpli no ale prawdziwi kumple nie powinni sie tak zachowac
28.08.2005 :: 21:29 :: ayg66.internetdsl.tpnet.pl

inna

Hej!Śliczny blog!Będę tu wpadać. Zapraszam do mnie na www.inna.talk.pl . Pozdrawiam:]
Talk.pl :: Wróć