GLEBA :: 06.10.2005 :: 16:32
"Mam pytanie dlaczeg piszesz bloga w dwóch jezykach?" Dominika

Po pierwsze witam po dosyc dlugiej przerwie w prowadzeniu bloga, ale mi sie nie chcialo piasc ^^ A teraz wracajac do zadanego mi ptania - pisze bloga w dwoch jezykach bo a) nie pisze go w jednym b) mam taki kaprys c) niemcy z reguly nie rozumieja polskiego d)jak bys przeczytala wczesniejsze notki, to bys wiedziala e) w przeciwienstwie do niektorych mam szerokie horyzonty znajomosciowe [kur** jak sie pisze horyzonty??? lol]

A teraz wracajac do mojej osoby....znowu popadlam w totalny samozachwyt. No ale coz ja poradze, ze jestem taka zajebista??? Uwazam, ze nalezy sie z tego tylko i wylacznie cieszc =)

Caly czas jestem w trakcie poszukiwania nowego szablonu. A scisle mowiac w robieniu go...

Co tu duzo pisac...Doda wygrala Sopot i swiat jest piekny [lol] A tak jak jush wspomnialam o Dodzie - autografy rozdaje pozniej [to byl zart dla inteligentnej wyzszej sfery...]

Ok - lece bo mi sie nie chce jush pisac - papapa

Wasza na zawsze - A.

@@@@@@@@@@@@@@@@@@

”I have one question – why do U write Ur dairy into two languages??” Dominika

At first I wonat to welcome U again, back a lil’ breake. And now my answer for the quest.: I write my dairy into 2 languages ‘cuz a) I don’t write in one language b) ‘cuz I want it c) German ppl usually don’t understand Polish d) if U would just read other notes, U would know it e) I know a lot of different ppl

And talking about me…I started think that I’m the best again. But…what can I help?? I’m great and everyone should be happy about it =)

I’ll do a new layout soon – I promisse!!!

Hmm..what can I write more??? Doda has won the Sopot Festival and everything is clear [lol] And talking about Doda – if U want my autograph, pm me later [lol]

Ok – I g2g…Ich hab keine lust mehr…

Tschooo :*

4ever Urs - A.

Komentuj(2)


GLEBA :: 06.10.2005 :: 17:06
No i zgodnie z obietnica - nowy szablonik!!! Nie wykluczone, ze nie dlugo i ten nowy szablon sie zmieni...ale na razie cieszmy sie i podziwiajmy ten =)

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

Neu Layout ist da!!!!

Komentuj(2)


GLEBA :: 07.10.2005 :: 18:39
Witam!

Wlasnie utwierdzilam sie w przekonaniu, ze jestem zajebista. Tu cytuje:

X: Siema

JA: ktos ty

X: Cóż... delikatnie mówiąc delikatna sprawa... tylko nie blokuj za nim nie powiem

JA: ok

X: Pewien skromny człowiek (niech zostanie anonimowy), potrzebuje pewnej wiedzy którą tylko ty masz...Mianowicie: Masz chłopaka???

Jak widac na zalaczonym powyzej obrazku, jestem rozchwytywana lol Wiec tu uwaga - komunikat: LEPIEJ SIE POSPIESZ, BO JUTRO MOZE BYC JUSH ZA POZNO.... lol
Ale wracajac do mojego cudnego bloga - Sylwus kochanie - nie zapomnialam o tobie!!!Po prostu jestem strasznie zajeta i nie mam czasu nawet sie pozadnie wyspac!!!Prosze pisz maile - bede odposywac na informatyce =]
'Dwa dni temu skonczyłam telenowele Luz Annn, gdzie glownym bohaterem byl psychicznie chory Primo de Cruz i naiwna Annn. Odcinek 65439000 skonczyl sie dosc drastycznie i mam nadzieje, ze nowej serii nie bedzie'...lol
Po raz kolejny utwerdzilam sie rowniez w przekonaniu, ze jestem genialna. Same piatki, jedna troja od poczatku roku...nie moglo byc lepiej....
Dobra koncze bo mi jush witki opadaja od pisania lol A oto slowo na niedziele:

"Chociaż raz zapomnij o tym, co cię boli
wlej do siebie 4 litry zimnej coli
ochłódź swoje wnętrze
wyrzuć z niego to, co złe
zostaw tylko siebie
siebie, jakiego chcesz!"



Komentuj(2)


GLEBA :: 08.10.2005 :: 17:02
Witam spoleczenstwo!

Dowiedzialam sie dzisiaj od grafologa, ze moje pismo (duze, proste, nie upiekszone, lekko pochyle litery) swiadczy o tym, ze:
a) mam duze poczucie wlasnej wartosci i ze bede kims wielkim w zyciu (moze piosenkarka??? Pierwszy wystep w Sopocie mam juz za soba...)
b) dzialam dosyc spontanicznie, lecz jesli chodzi o cos waznego, to potrafie to najpierw dobrze to przemyslec...
Tak wiec - RODACY! Annn waszym przyjacielem! he he

Co do telenoweli Luz Annn to mysle, ze tak jak z reszta powiedzialam, drugiej serii nie bedzie. Ale nie wykluczone, ze w odcinku 13467 wystapil Usher i Talka [sadze po podobienstwie charakterow], a scena z ich udzialem skonczyla sie namietnym pocalunkiem =)

26 jade do Drezna [dla dzieci z porazeniem wyjasniam, ze jest to w Niemczech] Bedzie zajebiscie, kupie sobie mase fajnych ciuchow, plyt, branzoletek i innych pierdol :)

"Jednego dnia jesteś nic
Drugiego budzisz się i
Jesteś kimś

Jednego dnia zero wiesz
Drugiego budzi cię flesz
Masz co chcesz
Sława - a za co to, a za co to?"


OK Spadam - ojczyzna wzywa...

Komentuj(2)


GLEBA :: 12.10.2005 :: 18:52
To znowu ja =)

No niestety - nie mogliscie podziwiac moich notek przez jakies 4 dni, ale spowodowane bylo to tym, ze mialam mase sprawdzianow albo po prostu nie chcialo mi sie ruszyc tylka do kompa =)

Ostatnio robie codziennie brzuszki i biegam dookola domu (moi sasiedzi wiedza od dawna, ze mam cos z glowa) ale wlasnie dzis stwierdzilam, ze przeciez i tak nic mi nie da to, ze schudne 2 kg (no dobra moze 15 =). I tak bez tego wszyscy mnie uwielbiaja...jebie mnie ostatnio - wynika to chyba z niecodziennej bliskosci Kamyka he he

Nieublagalnie nadchodzi jesien...i znowu zrobi sie szaro, buro i
ponuro...na nowo moja codzienna trasa wycieczkowa bedzie mniej wiecej lozko - telewizor - kibel - lozko...

Ostatnio naszla mnie refleksja na temat Babla. Doszlam do wniosku, ze gadac z nim, to tak jak tlumaczyc daltoniscie, ze ten pomaranczowy, mimo jego wielkiego przekonania, jest rozowy =) Wydaje mi sie, ze ujelam to az nazbyt dokladnie he he

Po dluzszych przemysleniach podjelam decyzje!!! Ide najpierw na filologie angielska polaczona z informatyka, a nastepnie na psychologie kliniczna =) Z jednej strony juz mi się micha cieszy jak pomysle, ze cudownej Annn - przyszlej psycholozce - rosnie liczba popierolonych w leb klijentow [nie bede po nazwiskach, ale na przyklad ta, ktorej nikt nie chcial, a wszyscy mieli (prosze zinterpretowac to jak kazdemu sie podoba)]

Kur** - galy mnie tak napiepszaja od siedzenia przed tym kompem, ze zaraz mi wyplyna na klawiature - ale silna bede, wytrzymam!!!

Ogolem zycie jest piękne - Bog zamyka drzwi by otworzyc okno. Przeslanie na najblizszy czas - szukajmy okien. I tym optymistycznym akcentem koncze dzisiejszy wpis GLEBA
A.

P.S. Nie tlumacze juz na angielski, no chyba ze mi sie znowu zachce....

Komentuj(2)


GLEBA :: 13.10.2005 :: 16:24
Hej

Dzisiejszy dzien to dowod na to, ze nawet takie zajebiste osoby jak ja maja czasami dola...


Nic wiecej nie mowie, bo jak wiecie z natury spokojna, cicha i malomowna ze mnie osoba...GLEBA
A.

Komentuj(1)


GLEBA :: 14.10.2005 :: 17:20
Rodacy! To znowu ja!

Biorac pod uwage to, ze w wczoraj mialam humor jak bym chciala, a nie mogla, to dzisiejsza notka bedzie jush ciekawsza [nie wiem jak sie to ma do calosci, ale to sie wytnie... =]

Jestem dzisiaj zaspana, wygladam jak przez okno i czuje sie jak wygladam. Bla bla bla blllllaaa!!! [tu prosze wstawic sobie jakies madre przemyslenia]

Ojciec wciskal mi wczoraj na sile jakies bzdety o Unii zebym miala jakakolwiek wiedze na ten temat. Boze, co mnie to obchodzi????? W Unii czy nie w Unii i tak bede popiepszona Annn, ktora chce cos przekazac ludzkosci, a ludzkosc i tak wie swoje...

Jakas domowa sie stalam ostatnio - normalnie umiem gotowac!!!!!!!!!! Sugeruje by przyznac mi mala nagrode w dziedzinie "metamorfozy zyciowe"...codziennie robie obiadki, zmywam i upiore cos czasem. Jestem pelna podziwu dla samej siebie - bez kitu :]

Dobra koncze - ide spac, trzymajcie sie i GLEBA
A.

Komentuj(6)


GLEBA :: 25.10.2005 :: 15:25
dla "m"

"Weź mnie za rękę
Choć weź mnie za rękę
No przytul mocno tak
Nie kłóćmy sie więcej
Nie krzyczmy już więcej
Bo wali sie mój świat

Ja tak kocham Cie
Kocham Cie
A gdy jest mi źle
To tu nie ma Cie
Nie ma Cie
Pasja dzieli nas
A miłość łączy nas
Nie boje sie
Wierze że nie ważne dziś jest
Co dzieli nas
Lecz co łączy nas"
D.R. & T.L.


To tyle na dzis - GLEBA
A.
Komentuj(0)


GLEBA :: 28.10.2005 :: 14:08
Hi!

Jutro nastapi armagedon, matka wyrzuci mnie z domu, ojciec wydziedziczy, a dziadkowi przedwczesnie uda się wachac kwiatki od spodu...jutro bede miec drugi kolczyk w uchu...no ale trzeba byc twardym, z bloku sie rzucilam to nastepny kolczyk mi nie zaszkodzi he he 3majcie kciuki za Annn - GLEBA

Komentuj(0)


GLEBA :: 28.10.2005 :: 14:25
Witam!

Lepiej grzeszyc i potem zaolowac niz zalowac, ze sie w ogole nie grzeszylo...mam trzeci kolczyk i jest zajebiscie!!! Reakcja otoczenia wyglada tak:

¤ Dziadek - nic nie zauwarzyl, malo tego, opiepszyl mnie ze mu nie rozpisalam karteczki z instrukcja wlaczania komputera...

¤ Mama - jak jej oznajmilam, ze przekluje sobie nastepna dziurke powiedziala [tu cytuje] - "Ja nie jestem za, ale rob co chcesz..."; tak wiec reakcja jush po akcji "kolczyk" byla podobna: "No tak...wiedzialam ze mnie nie posluchasz..." =)

¤ Tata - i to jest najwieksza zagadka XXI wieku. Co powie ojciec...?? Jak mnie wywali z chaty to dam znac he he

Ok - koncze jush dzisiaj i niestety z przykroscia musze stwierdzic, ze zbliza sie to optymistyczne swieto zmarlych....milej zabawy na cmentarzu...GLEBA
A.

Komentuj(4)


¤ lay by ann | (c) 2004 - 2006 ¤
¤ pic of doda the leadsinger of virgin ¤

linx aśśś misiaczek pauluś madziara pozioMek moja klasa forum WsH doda virgin joasia brodzik ling.pl web.de yahoo
archiv
2024
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2023
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2022
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2021
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2020
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2019
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2018
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2017
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2016
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2015
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2014
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2013
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2012
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2011
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2010
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2009
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2008
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2007
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2006
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2005
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2004
grudzień