neyann - komentarze


To znowu ja =)

No niestety - nie mogliscie podziwiac moich notek przez jakies 4 dni, ale spowodowane bylo to tym, ze mialam mase sprawdzianow albo po prostu nie chcialo mi sie ruszyc tylka do kompa =)

Ostatnio robie codziennie brzuszki i biegam dookola domu (moi sasiedzi wiedza od dawna, ze mam cos z glowa) ale wlasnie dzis stwierdzilam, ze przeciez i tak nic mi nie da to, ze schudne 2 kg (no dobra moze 15 =). I tak bez tego wszyscy mnie uwielbiaja...jebie mnie ostatnio - wynika to chyba z niecodziennej bliskosci Kamyka he he

Nieublagalnie nadchodzi jesien...i znowu zrobi sie szaro, buro i
ponuro...na nowo moja codzienna trasa wycieczkowa bedzie mniej wiecej lozko - telewizor - kibel - lozko...

Ostatnio naszla mnie refleksja na temat Babla. Doszlam do wniosku, ze gadac z nim, to tak jak tlumaczyc daltoniscie, ze ten pomaranczowy, mimo jego wielkiego przekonania, jest rozowy =) Wydaje mi sie, ze ujelam to az nazbyt dokladnie he he

Po dluzszych przemysleniach podjelam decyzje!!! Ide najpierw na filologie angielska polaczona z informatyka, a nastepnie na psychologie kliniczna =) Z jednej strony juz mi się micha cieszy jak pomysle, ze cudownej Annn - przyszlej psycholozce - rosnie liczba popierolonych w leb klijentow [nie bede po nazwiskach, ale na przyklad ta, ktorej nikt nie chcial, a wszyscy mieli (prosze zinterpretowac to jak kazdemu sie podoba)]

Kur** - galy mnie tak napiepszaja od siedzenia przed tym kompem, ze zaraz mi wyplyna na klawiature - ale silna bede, wytrzymam!!!

Ogolem zycie jest piękne - Bog zamyka drzwi by otworzyc okno. Przeslanie na najblizszy czas - szukajmy okien. I tym optymistycznym akcentem koncze dzisiejszy wpis GLEBA
A.

P.S. Nie tlumacze juz na angielski, no chyba ze mi sie znowu zachce....


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
13.10.2005 :: 21:24 :: dgr109.neoplus.adsl.tpnet.pl

misiaczek

heheheeh ;D DOBRE
12.10.2005 :: 19:44 :: coo122.neoplus.adsl.tpnet.pl

laura

fajnego masz bloga! Proszę wpadnij do mnie, bo ja poczatkujaca ;]
pozdro!
www.laura.talk.pl

BAJCIU!
Talk.pl :: Wróć