neyann - komentarze


Rodacy! To znowu ja!

Biorac pod uwage to, ze w wczoraj mialam humor jak bym chciala, a nie mogla, to dzisiejsza notka bedzie jush ciekawsza [nie wiem jak sie to ma do calosci, ale to sie wytnie... =]

Jestem dzisiaj zaspana, wygladam jak przez okno i czuje sie jak wygladam. Bla bla bla blllllaaa!!! [tu prosze wstawic sobie jakies madre przemyslenia]

Ojciec wciskal mi wczoraj na sile jakies bzdety o Unii zebym miala jakakolwiek wiedze na ten temat. Boze, co mnie to obchodzi????? W Unii czy nie w Unii i tak bede popiepszona Annn, ktora chce cos przekazac ludzkosci, a ludzkosc i tak wie swoje...

Jakas domowa sie stalam ostatnio - normalnie umiem gotowac!!!!!!!!!! Sugeruje by przyznac mi mala nagrode w dziedzinie "metamorfozy zyciowe"...codziennie robie obiadki, zmywam i upiore cos czasem. Jestem pelna podziwu dla samej siebie - bez kitu :]

Dobra koncze - ide spac, trzymajcie sie i GLEBA
A.


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
18.10.2005 :: 16:47 :: c20-224.icpnet.pl

paulusia

To byłam ja- paulusia w tam tym komencie, ale coś mi nie wyszło :) Ciesze się , że się nauczyłaś -podziwiam :D Śliczny blogasek, notki... ogólnie SUPER ZAJEBIOCHA!! :D Buźka =*
17.10.2005 :: 21:56 :: c20-224.icpnet.pl

Kochana Ann :*
16.10.2005 :: 15:35 :: dia189.neoplus.adsl.tpnet.pl

hej .podziwiam Cie za to ,ze umiesz gotowac bo ja nie stety nie umiem. pozdrawiam i tesknie papa :p
15.10.2005 :: 22:51 :: djs12.neoplus.adsl.tpnet.pl

avana

to moze dasz mi lekcje z gotowania heh :0 przepraszam ze ostatnio nic nie pisalam na gg ale wykasil mi sie twoj nr . pozdrawiam i tesknie :) papa :*
15.10.2005 :: 22:34 :: zu74.internetdsl.tpnet.pl

sylwek

szczerze to lepiej gotuje od ciebie
:)

15.10.2005 :: 20:07 :: dfv253.neoplus.adsl.tpnet.pl

A misia potrafi zrobic placuszki, i naleśniki...i sosiki i zupki...ale nie umie prac :(
Talk.pl :: Wróć