neyann - komentarze


"Mam pytanie dlaczeg piszesz bloga w dwóch jezykach?" Dominika

Po pierwsze witam po dosyc dlugiej przerwie w prowadzeniu bloga, ale mi sie nie chcialo piasc ^^ A teraz wracajac do zadanego mi ptania - pisze bloga w dwoch jezykach bo a) nie pisze go w jednym b) mam taki kaprys c) niemcy z reguly nie rozumieja polskiego d)jak bys przeczytala wczesniejsze notki, to bys wiedziala e) w przeciwienstwie do niektorych mam szerokie horyzonty znajomosciowe [kur** jak sie pisze horyzonty??? lol]

A teraz wracajac do mojej osoby....znowu popadlam w totalny samozachwyt. No ale coz ja poradze, ze jestem taka zajebista??? Uwazam, ze nalezy sie z tego tylko i wylacznie cieszc =)

Caly czas jestem w trakcie poszukiwania nowego szablonu. A scisle mowiac w robieniu go...

Co tu duzo pisac...Doda wygrala Sopot i swiat jest piekny [lol] A tak jak jush wspomnialam o Dodzie - autografy rozdaje pozniej [to byl zart dla inteligentnej wyzszej sfery...]

Ok - lece bo mi sie nie chce jush pisac - papapa

Wasza na zawsze - A.

@@@@@@@@@@@@@@@@@@

”I have one question – why do U write Ur dairy into two languages??” Dominika

At first I wonat to welcome U again, back a lil’ breake. And now my answer for the quest.: I write my dairy into 2 languages ‘cuz a) I don’t write in one language b) ‘cuz I want it c) German ppl usually don’t understand Polish d) if U would just read other notes, U would know it e) I know a lot of different ppl

And talking about me…I started think that I’m the best again. But…what can I help?? I’m great and everyone should be happy about it =)

I’ll do a new layout soon – I promisse!!!

Hmm..what can I write more??? Doda has won the Sopot Festival and everything is clear [lol] And talking about Doda – if U want my autograph, pm me later [lol]

Ok – I g2g…Ich hab keine lust mehr…

Tschooo :*

4ever Urs - A.


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
07.10.2005 :: 18:18 :: dft158.neoplus.adsl.tpnet.pl

jut

JA TEEEZ kochana, piekny blogas, zreszta nie musze ci tego mowic, i tak popadlas w samozachwyt buziaczki :*
07.10.2005 :: 15:06 :: dfq244.neoplus.adsl.tpnet.pl

Talek

Chyba jednak jestem inteligenta bo zrozumiałam ten żart o Dodzie
Talk.pl :: Wróć