GLEBA :: 10.07.2005 :: 17:58
Witam po obozie!!!!! Bylo naprawde zajebiscie!!!! Misia ma czego zalowac!!!! Opowiem wszystko potem, bo teraz pisze ta notke na chybcika [jestem w kafejce]. POZDROWIENIA DLA:
+ SYLWEK: Dziekuje Tobie za wszystko, co zrobiles; za to, ze potrafiles rozsmieszyc Danie, za to, ze byles tam gdzie trzeba. Za to, ze sie zmieniles. Kocham Cie!!!
+ DANIA: Thank U for beeing my BIG sister! Thank U for understanding me. Thank U for Ur good word and for Ur love. Thank U for loving me. Thank U for ALL what U did to me!!! U are the best!!!!!! =*
+ TOBI: Thanks for Ur smile. Thanks for Ur love. Thanks for this beautiful music which U play. Thanks for Ur support. Thanks for all. I LOVE YOU TOBI!!!!!!
+ LESZEK: Chociaz, ze troche namieszales w mojej glowce nadal za toba tesknie!!! Spotkajmy sie jak najszybciej!!!
+KACZOREK: Za to, ze zostawiles pilke na obozie. Za to, ze mnie przytuliles, kiedy tego potrzebowalam. Dziekuje!!!
+ ANDRZEJ: Last but not least!!! Andrzej jestes super!!! Najlepszy na swiecie!!! Zobaczysz - wszystko sie ulozy, i to predzej niz myslisz!!! Dziekuje za wsparcie, dziekuje za wszystko!!! Do zobaczenia na turnieju =P
Komentuj(5)


GLEBA :: 11.07.2005 :: 15:49
Witam!

Po dlugim namysle stwierdzilam, ze poprowadze strone w dwoch jezykach, bo nie wszyscy moi znajomi znaja polski i nie wszyscy znaja angielski =] A wiec wrazenia z obozu:
+ PO PIERWSZE: Bylo zajebiscie!!!!!! A koncowka byla najlepsza!!!! Musze przyznac - ryczalam jak glupia za Dania, Tobim i w ogole wszystkimi Niemcami. Za Polakami tesh plakalam ale nie na obozie...[dopiero w domu - ale nikomu nie mowcie! Pssss! lol]
+ PO DRUGIE: Fakt, faktem - troche mi sie na tym obozie nudzilo...ale czego sie nie robi dla przyjaciol lol!
+ PO TRZECIE Poznalam nowa, zajebista wiare: Andrzej [3maj sie], Marta R. [BUZI!], Wiola [Pani W...], Lesiu [7 Zwerge rulez!!! lol] i wielu innych o ktorych teraz nie pamietam, ale ich kocham!!!!
+ PO CZWARTE: Nareszcie spotkalam sie z Dania i Tobim!!!!!!!
+ PO PIATE: Za duzo emocji, zeby teraz cos wiecej napisac!!!!! =P

Do nastepnego!!!!!

P.S. Pozdrawiam Sylwka, Andrzeja, Kaczorka, Leszka, Wiole, Ewe, Tofika, DANIE [!], TOBIEGO [!] i Agaty!!!!

@@@@@@@@@@@@@@@@

As I said - next part of this webpage will be in English, but not everyone from my Polish friends can speak English so...it's Polish-English webpage now!!! =] My Feelings from the camp:
+ No. ONE: It was awsome!!! And the last 2 days were the best!!! I have to say - I was crying like a baby when Dania, Tobi and all German ppl were going home!!!! I cried back Polish ppl too but not in the camp [I cried back them at home but pssss...don't tell anyone!!! lol]
+ No. TWO: Ok - the camp was a lil' bit boring...but for my best friends I'll do everything!!! lol
+ No. THREE: I've met some new great ppl: Andrzej [take care!], Marte R. [KISS!], Wiola [Mrs. W...], Lesiu [7 Zwerge rulez!!! lol] and a lot more ppl but I don't have time to write about them now...=]
+ No. FOUR: I have finally met Dania and Tobi again!!!!
+ No. FIVE: Too lil' time to write sth more!!!

See Ya next time!

P.S. Greetings for: DANIA [!], TOBI [!], SYLWEK [!], ANDRZEJ [!], Kaczorek, Leszek, Wiola, Ewa, Marta R., Tofik and Agata K.!!!!
Komentuj(2)


GLEBA :: 16.07.2005 :: 17:45
Witam =]

Dzisiaj bylam w kinie. Nie, nie z chlopakiem! Bylam z.....mama =] Na ale zawsze jakas rozrywka, co nie? Hmmmm...nic wam chyba nowego nie powiem: TESKNIE ZA WAMI!!!!! Tesknie za Dania, za Andrzejem, za Tobim no i oczywiscie za Sylwkiem! =] Chyba ze mna jest cos nie tak, bo ostatnio wszyscy mi sie sniliscie!!!! O jezussss - ile bym dala zeby sie z Wami spotkac [przytulic do Dani, Tobiego i Andrzeja!!!]. Poza tym wszystkim, piekielnie mi sie nudzi...nie wiem co ze soba zrobic...wszyscy wyjechali na wakacje, nie ma z kim wykombinowac jakiegos wspolnego wypadu...nuuuuuuuuuuda! No ale coz - mam jeszcze troche ksiazek w chacie, ktorych jeszcze nie przeczytalam =] Moze wreszcie naucze sie czytac???? =P Musze konczyc, spadam do domku =* Papapa

@@@@@@@@@@@@@@@@@@

2day I was in the movies. No, not with some cute and cool guy! I was there with....eee...with my mum =] But it's also cool, right =] Hmmmm...There's nothing new...I still miss U! I miss Dania, I miss Andrzej, Tobi and [of course] Sylwek!!! I think there's sth wrong with me, 'cuz I've dreamed about U last night....=] O jezussss...I would give so much to meet U again now [and hug Dania, Tobi and Andrzej!!!]. Besides that, it's boring here!!! I don't know what to do with myself...my friends have fun on holidays and I'm here alone with no-one to meet - booooooring!!!! But I still have some books at my home wchih I haven't read yet, so... Maybe I will finaly learn how to read =P lol. Ok - I g2g =* See Ya!
Komentuj(2)


GLEBA :: 20.07.2005 :: 16:18
Servus kochani!!!!

U mnie wszystko po staremu - caly czas nudno, codziennie pogoda jest taka, jakby mialo zaraz zaczac padac, no i oczywiscie caly czas tesknie za Wami!!!!! O jezusss - brakuje mi Dani. Ja chce do Dani, Andrzeja i Sylwka!!!! Niech mnie ktos przytuli... :) DANIA - tesknie ;( Sylwek przeslal mi ostatnio zdjecia swojego psa, i musze powiedziec, ze jest sliczny. I pomyslec, ze ja sie boje psow... :/ Wczoraj bylam w Korniku - co prawda po raz setny chodzilam po tym nudnym muzeum, ale oprocz tego bylo super! Hmmmm...no to chyba wszystko. Dzisiaj krociutko, bo czas goni.... BUZKA =*

@@@@@@@@@@

Servus!

Everything's like always - booooring, it seems like it's going to rain all the time and of course I still MISS ya!!! O jezusss - I MISS Dania, Andrzej and Sylwek!!! A lil' hug maybe???? DANIAAAAAAAAA - I MISS YOU!!!!!!! ;( Sylwek has sent me some pic of his dog - she's beautiful. And who would say that I'm affraid of dogs... =P Yesterday I was in Kornik - I was in this museum for 100 time, but beside that it was fun [hope U know what I mean] Hmmmm...I think that's everything. I g2g 'cuz I don't have much time...See Ya =*
Komentuj(4)


¤ lay by ann | (c) 2004 - 2006 ¤
¤ pic of doda the leadsinger of virgin ¤

linx aśśś misiaczek pauluś madziara pozioMek moja klasa forum WsH doda virgin joasia brodzik ling.pl web.de yahoo
archiv
2024
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2023
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2022
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2021
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2020
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2019
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2018
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2017
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2016
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2015
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2014
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2013
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2012
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2011
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2010
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2009
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2008
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2007
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2006
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2005
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2004
grudzień