neyann - komentarze


Witam =]

Dzisiaj bylam w kinie. Nie, nie z chlopakiem! Bylam z.....mama =] Na ale zawsze jakas rozrywka, co nie? Hmmmm...nic wam chyba nowego nie powiem: TESKNIE ZA WAMI!!!!! Tesknie za Dania, za Andrzejem, za Tobim no i oczywiscie za Sylwkiem! =] Chyba ze mna jest cos nie tak, bo ostatnio wszyscy mi sie sniliscie!!!! O jezussss - ile bym dala zeby sie z Wami spotkac [przytulic do Dani, Tobiego i Andrzeja!!!]. Poza tym wszystkim, piekielnie mi sie nudzi...nie wiem co ze soba zrobic...wszyscy wyjechali na wakacje, nie ma z kim wykombinowac jakiegos wspolnego wypadu...nuuuuuuuuuuda! No ale coz - mam jeszcze troche ksiazek w chacie, ktorych jeszcze nie przeczytalam =] Moze wreszcie naucze sie czytac???? =P Musze konczyc, spadam do domku =* Papapa

@@@@@@@@@@@@@@@@@@

2day I was in the movies. No, not with some cute and cool guy! I was there with....eee...with my mum =] But it's also cool, right =] Hmmmm...There's nothing new...I still miss U! I miss Dania, I miss Andrzej, Tobi and [of course] Sylwek!!! I think there's sth wrong with me, 'cuz I've dreamed about U last night....=] O jezussss...I would give so much to meet U again now [and hug Dania, Tobi and Andrzej!!!]. Besides that, it's boring here!!! I don't know what to do with myself...my friends have fun on holidays and I'm here alone with no-one to meet - booooooring!!!! But I still have some books at my home wchih I haven't read yet, so... Maybe I will finaly learn how to read =P lol. Ok - I g2g =* See Ya!

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
18.07.2005 :: 19:12 :: ddn219.neoplus.adsl.tpnet.pl

misia

to ładnie.... widze, ze wersja angielska jest bardziej rozbudowana....pozdrawiam...i wpadnij do mnie http://misiaczek.talk.pl
17.07.2005 :: 01:07 :: zu74.internetdsl.tpnet.pl

sylwek

Ja tesh bradzo tęsknie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!nie moge sie doczekac kiedy sie spodkamy moja kochana Aniu!!!!!Ty tez mi sie snisz po nocach.....
Talk.pl :: Wróć