neyann - komentarze


Servus kochani!!!!

U mnie wszystko po staremu - caly czas nudno, codziennie pogoda jest taka, jakby mialo zaraz zaczac padac, no i oczywiscie caly czas tesknie za Wami!!!!! O jezusss - brakuje mi Dani. Ja chce do Dani, Andrzeja i Sylwka!!!! Niech mnie ktos przytuli... :) DANIA - tesknie ;( Sylwek przeslal mi ostatnio zdjecia swojego psa, i musze powiedziec, ze jest sliczny. I pomyslec, ze ja sie boje psow... :/ Wczoraj bylam w Korniku - co prawda po raz setny chodzilam po tym nudnym muzeum, ale oprocz tego bylo super! Hmmmm...no to chyba wszystko. Dzisiaj krociutko, bo czas goni.... BUZKA =*

@@@@@@@@@@

Servus!

Everything's like always - booooring, it seems like it's going to rain all the time and of course I still MISS ya!!! O jezusss - I MISS Dania, Andrzej and Sylwek!!! A lil' hug maybe???? DANIAAAAAAAAA - I MISS YOU!!!!!!! ;( Sylwek has sent me some pic of his dog - she's beautiful. And who would say that I'm affraid of dogs... =P Yesterday I was in Kornik - I was in this museum for 100 time, but beside that it was fun [hope U know what I mean] Hmmmm...I think that's everything. I g2g 'cuz I don't have much time...See Ya =*

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
06.08.2005 :: 18:24 :: zu74.internetdsl.tpnet.pl

Emilka

Wpadnij kiedyś do mnie. www.kaszmir.mylog.pl
Pozdr.
04.08.2005 :: 14:05 :: sq2.internetdsl.tpnet.pl

Emilka i Marta

Buzi, więcej radosci!!! Więcej zycia w to włóż ;)
(Marta) Tensknię. Wpadniemy kiedyś z Sylwkiem do Ciebie.
(Emilka) Ja też ;)
(Marta) BUZI!!!!!!!!!
01.08.2005 :: 12:24 :: zu74.internetdsl.tpnet.pl

Ja tyz tesknie bardzo soryy ze nie bylo mnie na gadulcy ale nyl kuzyn i ciągle gral w kompa....
24.07.2005 :: 19:36 :: ddv251.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jak Ani się ciągle nudzi to zawsze może wpaść do Talka! Talek czeka z otwartymi ramionami na Ann, bo Talek baaaardzo Ann kocha i straaaasznie tęskni!
Talk.pl :: Wróć