neyann - komentarze


Witam!

Wlasnie utwierdzilam sie w przekonaniu, ze jestem zajebista. Tu cytuje:

X: Siema

JA: ktos ty

X: Cóż... delikatnie mówiąc delikatna sprawa... tylko nie blokuj za nim nie powiem

JA: ok

X: Pewien skromny człowiek (niech zostanie anonimowy), potrzebuje pewnej wiedzy którą tylko ty masz...Mianowicie: Masz chłopaka???

Jak widac na zalaczonym powyzej obrazku, jestem rozchwytywana lol Wiec tu uwaga - komunikat: LEPIEJ SIE POSPIESZ, BO JUTRO MOZE BYC JUSH ZA POZNO.... lol
Ale wracajac do mojego cudnego bloga - Sylwus kochanie - nie zapomnialam o tobie!!!Po prostu jestem strasznie zajeta i nie mam czasu nawet sie pozadnie wyspac!!!Prosze pisz maile - bede odposywac na informatyce =]
'Dwa dni temu skonczyłam telenowele Luz Annn, gdzie glownym bohaterem byl psychicznie chory Primo de Cruz i naiwna Annn. Odcinek 65439000 skonczyl sie dosc drastycznie i mam nadzieje, ze nowej serii nie bedzie'...lol
Po raz kolejny utwerdzilam sie rowniez w przekonaniu, ze jestem genialna. Same piatki, jedna troja od poczatku roku...nie moglo byc lepiej....
Dobra koncze bo mi jush witki opadaja od pisania lol A oto slowo na niedziele:

"Chociaż raz zapomnij o tym, co cię boli
wlej do siebie 4 litry zimnej coli
ochłódź swoje wnętrze
wyrzuć z niego to, co złe
zostaw tylko siebie
siebie, jakiego chcesz!"




Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
08.10.2005 :: 15:52 :: dfr179.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ej, a czy w nastepnym odcinku tej telenoweli moze wystapic piekna Talka, której chłopakiem będzie Usher? (wtajemniczeni wiedza o co chodzi)
08.10.2005 :: 15:35 :: zu74.internetdsl.tpnet.pl

sylwek

nom ja tez nie mam czasu
Talk.pl :: Wróć