neyann - komentarze


Swieta, swieta i po swietach ^^

Obzarlam sie jak nie wiem, nie moge sie nawet sprzed kompa ruszyc, galy mi wyplywaja na klawiature od tego siedzenia w necie i ogolnie mowiac - dupa o_O

Wlasnie siedze w Browarze....jak zwykle przyjechalam za wczesnie... a co sie robi jak sie przyjedzie za wczesnie??? Idzie sie do e24 he he A za pol godzinki do CofeeHeven na spotkanie p.K. i z Jutem....parampampam - nareszcie cos ciekawego robie w te swieta ^^

Wczoraj skoncylam Orwella czytac....podzielic sie wrazeniami?? [nawet jakbyscie powiedzieli "nie", to i tak bym nawijala =P]
Tak wiec - ksiazka bardzo mi sie podobala ale skonczyla sie dupnie...przeciez on mial z tym calym Braterstwem obalic Wielkiego Brata i by wszyscy zyli dlugo i szczesliwie z 9 dzieci i po 3 malzenstwach - to nie...musieli go dorwac, wszycy co byli dobrzy, okazali sie byc zli i w koncu wzeli go przerobili tak, ze pokochal W.B.....o_O A teraz zaczelam czytac "Wladce Much" Gold...cos tam [zapowiada sie ciekawie he he]

Dobra dosyc tego srania o ksiazkach....jush nic wiecej nie napisze, o nie ma co [a i tak jush nudze...]

Potem zdam sprawozdanie ze spotkania z p.K. a teraz 3majcie sie
GLEBA
A.

P.S."Snem bylo zycie, dopuki ty, nie pojawieles sie wtedy w nim..." parampampam he he =)

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
12.01.2006 :: 20:20 :: host-81-190-189-241.kwidzyn.mm.pl

zmieniłam bloga! zapraszam :)
http://poziomek.mylog.pl
04.01.2006 :: 20:38 :: host-81-190-189-241.kwidzyn.mm.pl

PozioMka

mam coś espiszjali for ju!! proszę zajżeć na forum temat: nasze prawdziwe oblicze!! :D
30.12.2005 :: 14:25 :: host-81-190-189-241.kwidzyn.mm.pl

PozioMek

ej no czemu zniknął napis, że to PozioMeczka napisała??
30.12.2005 :: 14:23 :: host-81-190-189-241.kwidzyn.mm.pl

O. Przepraszam Pani oczytana? No.. chłopcy wolą oczytane.
A ja kocham tylko Małego Księcia i żaden Orwel czy ktoś tam go nie pobije
Mi już gały dawno wypadły na klawiature i teraz już widze już tylko bzdury na forumiku naszym kochanym tere-fere-kuku
a tym tekstem z 2Bajek to strzzeliłaś jak dzik w sosenke. zakochana Annn ?? parampampam =)
szczęśliwego nowego rokuuuu! :*

Talk.pl :: Wróć