neyann - komentarze


Generalnie zdecydowaliscie ze mam dalej prowadzic bloga - to tesh to robie...a ogolnie dzisiejsza notka jest zywym dowodem na to, ze nawet taka zajebista gwiazda jak ja moze miec dola...

Generalnie jak byscie sie czuli, jakby wasz najlepszy przyjaciel/przyjaciolka powiedzial/la ze to co zrobiliscie z takim duzym sercem i poswieceniem jest zjebane i do dupy...Ja wam moge powiedziec - strasznie glupio...szczegolnie, ze uslyszalam to wlasnie od TEJ osoby...

Ale whatever....deska + buty + wiazania + kurtka + spodnie + google = 30o0 zl....czyli budzet nieosiagalny....zero sponsorow...na ferie uziemiona - tylko 15.o2.2oo6 mnie pociesza...chociaz jak tak sie dobrze przyjrzec to coraz bardziej mi sie nie chce...

Koncze bo jush nic nie napisze ciekawego i pozytywnego bo tylko smence po kontach...

GLEBA
A.


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
15.03.2006 :: 22:15 :: zagorze2.smstv.pl

nikusiaa

hmm... czytałam na forum WSH, ze chcesz się wybrac na ich koncert w Polsce. Czy mogłabyś napisac do mnie na gg? 6184920 pisz nawet jak mnie nie bedzie, lub mail nikusiaa@yahoo.pl z góry dziekuje ;**
27.02.2006 :: 14:14 :: eus220.neoplus.adsl.tpnet.pl

jaka?

25.02.2006 :: 09:49 :: host-81-190-190-59.kwidzyn.mm.pl

poziomek

czesc kochana! co tam, jak tam? szablonik zajebisty :)
a co do przyjaciół to chyba znasz taką piosenke
17.02.2006 :: 13:05 :: etz184.neoplus.adsl.tpnet.pl

ann

ja tesh!!! myslalam jush ze cos sie stalo!!! Odezwij sie na gadu jak bedziesz!!!!
16.02.2006 :: 20:36 :: aie46.neoplus.adsl.tpnet.pl

Poziomek

tęsknieeeee!!!!
Talk.pl :: Wróć