neyann - komentarze


Fuck what M. said!

No tak - jak slowa moga komus wyzadzic krzywde. Radziu ma humorki, jak kazdy. Ale sie za bardzo przejal tym co M. napisal. Przeciez sam mi Radziu powiedziales, ze nie wolno sie przejmowac tym co M. mowi!!!! Nawazniejsze jest to, ze ci co Ciebie lubia, szanuja itp. wiedza ze to okreslenie, jakiego uzyl M. jest zupelnie nieadekwatne do Twojej osoby!!! Ostatnio jush Ci humorek sie poprawil - i mam nadzieje, ze tak zostanie. A jesli chodzi o M. - jebac go!!!

Wrocmy jednak do mojej osoby ^^ chyba bede musiala znowu zaczac tlumaczyc bloga na ang bo sie Dania dobijala, ze nic nie rozumie....ale co ja mam na to poradzic, ze jestem leniwa i mi sie nie chce!!?? A moze ktos potlumaczy za mnie?? =P

To jush postanowione - robie sobie trzecia dziurke w uchu. Nie obchodzi mnie co inni o tym mysla (bo jush slyszalam rozne opinie, tu cytuje: "Chyba jestes pojebana - po co ci to??"). Najwazniejsze jest to, ze mi sie to podoba - tak wiec sorry...

Nareszcie naprawili mi neta i teraz jush bede pisac czesciej. A wlasnie - dobrze ze sobie przypomnialam. Musze napisac maila do Kam.

Dobra ja spadam bo mi sie jush nie chce pisac
GLEBA
A.

P.S. Aha - i jeszcze jedno. Niedlugo nastapi zmiana szablonu, poniewaz genialna Annn zrobila nowe, sliczne i niepowtarzalne layouty.

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
14.11.2005 :: 20:00 :: zu74.internetdsl.tpnet.pl

sylwek

kiedy bedziesz na gg?
14.11.2005 :: 11:19 :: aad46.internetdsl.tpnet.pl

Becia

Sliczniutki blogasek Anusiu...
14.11.2005 :: 11:18 :: aad46.internetdsl.tpnet.pl

Talek

uo śliczny blog
13.11.2005 :: 14:29 :: dhn213.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ewcia

hej Aniu to co do twojej trzeciej dziurki (w uchu) to jestem z toba bo mi tez sie to podoba i sama mam .wiec czymaj sie pozdrowionka,tesknie bużka
p.s przy okazji wpadnij do mnie:-)
ewcia
Talk.pl :: Wróć