neyann - komentarze


Witam! Moj blog zaczal powoli umierac smiercia naturalna...no ale czas przywrocic go do zycia!!!! Jush za 4 dni wyjezdzam na oboz =) znowu spotkam sie z moimi przyjaciolmi z niemiec i z....KOCZORKIEM!!!! =) No ale moze wrocmy do tego, co wydarzylo sie przez czas gdy nie pisalam bloga. Wiec po pierwsze, bylam na zielonej szkole. Bylo naprawde zajefajnie, gdyby nie maly epizodzik, w ktorym glowna role odgrywala klasa 1 b, no ale to sie wytnie =) Po drugie, zmienilam sie - mysle ze na dobre. Dzieki Pauli [zlotko ty moje] zaczelam zupelnie innaczej patrzec na wiele spraw, innaczej sie ubieram, wieksza uwage zwracam na to, jak wygladam, mam wiecej przyjaciol...no w ogole jest super =) thx Paula =* Po trzecie, przekonalam sie, ze Radecka nie jest do konca taka fajna...ale nadal ja b. lubie =) Kamyk jest jeszcze bardziej wporzo niz myslalam =) Wszyscy sa kochani: Miller jest kochany, Kornel jest kochany, Tobi, Dania, Markus, Becia, Misia, Paula, Natalia, Jebioza, Assss i w ogole wszyscy, ktorych znam =)

OFICJALNIE OSWIADCZAM, ZE OD NASTEPNEJ NOTKI BLOG PRAWDOPODOBNIE BEDZIE PROWADZONY W JEZYKU ANGIELSKIM, ZE WZGLEDU NA MOICH PRZYJACOIL Z ZAGRANICY, KTORZY NIE MOWIA PO POLSKU =P

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
09.07.2005 :: 20:27 :: zu74.internetdsl.tpnet.pl

sylwek z koloni

No Ania o mnie zapomnialas napisac ja za tobą tęsknie i nie moge sie doczekac naszego spotkania
22.06.2005 :: 18:09 :: ddh227.neoplus.adsl.tpnet.pl

nea_oreiro

Siemka masz zaczepistego bloga więc powinieneś/aś się zgłosić do konkursu na najlepszego bloga. Są atrakcyjne nagrody. Zgłaszać się możesz na http://neaoreiro.blog.onet.pl tam też znajdziesz regulamin konkursu. Mam nadzieję, że się zgłosisz. Pozdrowionka
22.06.2005 :: 18:08 :: day36.neoplus.adsl.tpnet.pl

Madzia

aha.... to dobrze Aniu,że do tego doszłaś.Życzę powodzenia :*
22.06.2005 :: 17:19 :: def116.neoplus.adsl.tpnet.pl

misiaczek

thx:* ... prawda mam zajebistą klase :] no i pamietaj pozdrów odemnie kaczorka i danie i tobiego.... :*
22.06.2005 :: 17:15 :: c16-201.icpnet.pl

To mam nadzieje ze sobie z tymi notkami angielskimi jakos tam poradzę i baardzo dobsh ze wznawiasz działalnosc bloga A co do tego, ze wszyscy są kochani to siem zgadzaaaaam =*
Talk.pl :: Wróć