neyann - komentarze


"Kapłan jest człowiekiem żyjącym samotnie
po to, aby inni nie byli samotni"
Jan Pawel II

"Wy jesteście przyszłością świata!
Wy jesteście nadzieją Kościoła!
Wy jesteście moją nadzieją!"
Jan Pawel II


Dzisiejsza notka poswiecona jest Papiezowi.Jest mi bardzo przykro z powodu Jana Pawla II. A Watykan robi sobie jaja i nie mowi co sie faktycznie dzieje :| Wiecie co???? Pomodlmy sie za Papieza - nie ważne jakiego jesesmy wyznania. Nie wazne, ze nie wierzymy. Modlmy sie!!!!!!! Ja osobiscie nie specjalnie wieze w Boga ale wczoraj modlilam siem razem z innymi o uzdrowienie Ojca Swietego.Dzisiaj bylam w kosciele i odmowilam dwa razy rozaniec [!] On zrobil dla nas tak duzo!!! Pomyslcie, ze gdyby nie on to Polska nadal byla by krajem komunistycznym, a Rosja dobierala by sie nam do tylka jeszcze bardziej niz teraz! Papież dal nam sile aby przezwyciezyc system klamstw, ktory trwal przez dlugie lata w Polsce, wspieral calymi silami "Solidarnosc". Przeplacil za to swoim zdrowiem - nareszcie ktos przelamal ten szereg lgarstw ze strony Rosji i powiedzial, ze to Rosja naslala tego goscia, zeby poszczelil Papieża. Teraz Ojciec Swiety jest nieprzytomny, nie moze sie modlic wiec modlmy sie spiewem - bo kto spiewa modli sie podwojnie!!!!! Nie zostawiajmy Go samego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
02.04.2005 :: 18:17 :: c16-201.icpnet.pl

Asia...

Papież jest wielkim człowiekiem... Potrafił przebaczyć każdemu, nawet człowiekowi, który chciał go zabić.... Smutno.... Tak wiele zrobił dla nas.... JA też się modliłam p jego zdrowie.... Pozostaje nam modlitwa i wiara, że wyzdrowieje.... Wpadnij do mnie czasem.... asia.talk.pl =*
Talk.pl :: Wróć