neyann - komentarze


Mam nadzieje, ze podoba sie wam moj nowy wyglad bloga. Nie obiecuje, ze utrzyma sie dlugo bo mam juz na oku inne szablony.
Ostatnio ogladalam taki film, o dziewczynie, ktora byla lekarzem, a dokladniej mowiac starzystka. Nikt jej nie docenial, wszyscy nia pomiatali. Miala zrobic naklucie osierdzia takiemu jednemu facetowi, ktory byl psychicznie chory i on sie bardzo rzucal ze nie ma go kluc. Ona jednak to zrobila. Nastepnego dznia, gdy wszyscy na oddziale bawili sie na przyjeciu starzystka jak zwykle poszla opiekowac sie pacjetami. Poszla do tego psychicznie chorego, a on sie na nia od tylu z nozem zucil. Powiedzial, ze to za to , ze go kula. Potem do tego samego pokoju wszedl lekarz sprawujacy opeike nad ta starzystka i ten psychiczny tez sie na niego z nozem rzucil. Potem jak inni sie juz skapneli, co si stalo zaczeli ta dwojke ratowac. Dziewczyna zmarla, lekarz przezyl. W sumie powinno byc odwrotnie. Ten lekarz pomiatal nia najbardziej. Film dal mi do myslenia, ze nie wolno ignorowac ludzi, bo potem moze byc juz za pozno zeby ich przeprosic.
Dosyc tych rozmyslan. Please piszcie mi komenty!!!!! Dzieki z gory. Pozdroffka!

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
01.03.2005 :: 18:44 :: c21-144.icpnet.pl

paulusia

Witam Cie Aniu:* To ja Paula M. Podaje Tobie moj adres bloga paulusia.talk.pl
i maaaam nadzieje, ze zostane wpisana do linkow?? Ja juz wpisalam Ciebie ;D Blogasek sliczniutki =) Pozdrawiam i mam nadzieje, ze wpadniesz do mnie, gdy bedziesz mogla! Buzka:*
20.01.2005 :: 17:28 :: aim34.internetdsl.tpnet.pl

Juhta

Ann wiesz ze to byl odcienek Ostrego Dyżuru to moj ulubiony serial i widzialam ten odcinek ale co ty masz do Cartera on jest w sumie fajny chociaż tą stażystke (Lucy) tez lubilam, szkoda ze umarla... :/ no nie wazne. Bardzo podoba mi sie twoj blogasek buziaczki :*
18.01.2005 :: 16:26 :: ban212.neoplus.adsl.tpnet.pl

Natisia

Witam szanowna Ann ( wyobraz sobie, ze przy Twoim imieniu wyje jak syrena która mówi, ze to bledna odpowiedz). Mam pytanie: czy ten film to przypadkiem nie jest jeden z odcinków
Talk.pl :: Wróć