neyann - komentarze


pierwszy wpis...nie zabardzo wiem co napisac. Moze to, ze zawiodlam sie troche na mojej pani od angielskiego. Obiecala, ze nic nie powie naszej wychowawczyni ale jednak sie wygadala. Potem przez cala lekcje wychowawcza mielismy gadki typu: "Tak to opowiadacie, ze moje problemy w domu przelewam na prace, ze trzaskam drzwiami, ze krzycze na was ale nie poysleliscie, ze to wy mnie doprowadzacie do takiego stanu!" Ale naszczescie juz niedlugo odpoczne sobie od szkoly. Jade odwiedzic moich dwoch najlepszych przyjaciol. Co z tego, ze nie mówia po Polsku. Nawet bez tego doskonale sie rozumiemy. Ona ma 16 lat, on 12 ale to nie jest wazne. Najwazniejsze jest to, ze poprostu sa. I zycze kazdemu zeby znalazl takiego przyjaciela. Chociaz jednego, bo przyjaciel to skarby i wiekszosc pewnie wie o czym mowie.
Juz niedlugo gwiazdka, wigilja, karp, prezenty. Ale najwazniejsze jest to, ze cala rodzina znowu jest razem. chociaz w tym roku nie przyjezdza do mnie ciotka to i tak swieta zapowiadaja sie wspaniale. Dla mnie boze narodzenie to glownie czas melancholi, przemyslen o tym co bedzie i o tym co bylo. Pozatym pada snieg i jest zima - najpiekniejsza pora roku. Trzymajcie sie i na zapas zycze wam wesolych swiat!
P.S. ze wzgledu na glupie komentarze w szkole typu: "dlaczego tak o mnie napisalas" albo "kim jest ten chlopak o ktorym wspominalas na blogu" nie bede podawac mojego imienia itp. Papatki!

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
Talk.pl :: Wróć